Győri SZC Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

#krúdysvoltam#krúdysvagyok#krúdysleszek

2019-2020

Illésy Gasztro Kupa Országos bronz. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.12.11 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Szabó Péter Ákos 10. D
Illésy Gasztro Kupa Országos ezüst. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.12.11 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Otoltics Áron 11. G
Illésy Gasztro Kupa Országos arany. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.12.11 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Otoltics Áron 11. G
Szabó Péter Ákos 10. D
Krúdy német szavalóverseny Városi 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.12.09 Felkészítő: Papp Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Koós Armand 09. I
Megyei Matematikaverseny Megyei 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.12.05 Felkészítő: Piszmán Lilla
Tanuló neve: Osztálya
Garas Bertold 11. D
Megyei Matematikaverseny Megyei 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.12.05 Felkészítő: Piszmán Lilla
Tanuló neve: Osztálya
Füleki Márkó 11. D
Angol nyelvi szavalóverseny (PÁGISZ) Területi 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.12.03 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Losonczi Márta 11. K
4 for Europe EU-s verseny Regionális 1. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.29 Felkészítő: Enyingi Zsuzsanna
Tanuló neve: Osztálya
Both Lili 11. K
Kertész Tamás 11. K
Orsós Botond 11. K
Wesztergom Petra Dalma 11. K
Angol nyelvû vers és prózamondó verseny Regionális 4. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.29 Felkészítő: Hegyi Dóra
Tanuló neve: Osztálya
Varga Gabriella Röné 11. A
Kisfaludy Napok Megyei arany minõsítés. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.20 Felkészítő: Horváth Eszter
Tanuló neve: Osztálya
Széll Veronika 11. I
Deutscholympia.de Országos 9. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.18 Felkészítő: Schuszterné Nagy Ildikó
Tanuló neve: Osztálya
Csendes Erik 10. T
Veszprémi Enid Viktória 10. T
Diákolimpia Kosárlabda Lány Megyei III.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.15 Felkészítő: Földing Ottó
Tanuló neve: Osztálya
Bodor Kata 10. A
Bognár Kinga 09. C
Nagy Petra 10. J
Páter Rubin 10. A
Rabi Kiara 12. A
Rácz Karolina 11. K
Téringer Lili 12. J
Téringer Luca 10. J
Varga Laura 09. I
Tour de Pannon Regionális 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.14 Felkészítő: Szeléné Bajmóczi Klára
Tanuló neve: Osztálya
Gaál Fanni 11. I
Gyõri Gréta 11. I
Kránitz Kata 11. I
Néher Csilla 11. I
Tour de Pannon Regionális 3.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.14 Felkészítő: Szeléné Bajmóczi Klára
Tanuló neve: Osztálya
Pápai Laura 10. I
Simon Kristóf 10. I
Stuksza Nikolett 10. I
Egészségbiológia tanulmányi verseny a genetikáról Országos 5. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.11.07 Felkészítő: Günterné Meggyesi Dóra
Tanuló neve: Osztálya
Horváth Dániel Lajos 12. K
Nagy Kata 12. K
Szabó Anna 12. K
A jelen tanulója, a jövõ mestere Regionális különdíj. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.10.22 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Otoltics Áron 11. G
A jelen tanulója, a jövõ mestere Regionális 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.10.22 Felkészítő: Bódis István Sándor
Tanuló neve: Osztálya
Otoltics Áron 11. G
Bakonyi Gasztro Kupa Európai 2. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.10.16 Felkészítő: Budai Emília Erzsébet
Tanuló neve: Osztálya
Józsa Dominika 11. G
Sturm Gábor 11. G
Nyelvek Európai Napja, német Megyei 3. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.10.14 Felkészítő: Baloghné Pálfi Edina
Tanuló neve: Osztálya
Kompis Lilla 10. I
Lenchés Katalin 10. I
Simon Kristóf 10. I
Nyelvek Európai Napja Megyei 1.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.10.03 Felkészítő: Fürst Katalin
Tanuló neve: Osztálya
Csala Kitti 10. K
Kolonits Olimpia 10. K
Vasvári-Tóth Emma 10. K
Nyelvek Európai Napja Megyei 2.. helyezés
Rögzítés dátuma: 2019.10.03 Felkészítő: Fürst Katalin
Tanuló neve: Osztálya
Ferenczy Fruzsina 10. K
Tóth Ninetta 10. K
Veszprémi Lili 10. K
Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok