Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
9024 Győr, Örkény István u. 8-10.
Telefon: +36-96-510-670

A hétvégén, március 12 - 13 - 14-én, a Szakma Sztár keretében megrendezett másik rangos szakmai verseny, a WorldSkills Nemzeti Döntő is nagy sikert hozott iskolánk számára, hiszen pincér kategóriában Szijártó Máté 12. H osztályos tanuló, Bódis István szakmai oktató felkészítésével a 2. helyezést érte el. Ezzel kerettagja lett a Worldskill Kazan 2019, a szakmák olimpiájának. Gratulálunk Máténak és tanárának, köszönjük, hogy iskolánk hírnevét ezzel a rangos versenyeredménnyel is öregbítették.

IMG 0131

A verseny keretében számos szakmai helyzetben kellett Máténak helyt állni. Élő felszolgálásos szituációban pezsgőt, bort, koktélt, kávét is kínált. A legújabb technikákat akalmazta a fehér és vörösborok dekantálásánál. A barista és koktél feladatok során ő bizonyult a legügyesebbnek.

IMG 0147

IMG 0213

IMG 0219

IMG 0256

gósy

vissza

Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok