Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
9024 Győr, Örkény István u. 8-10.
Telefon: +36-96-510-670

A Megyei Kereskedelmi és Iparkamara nőnapi rendezvényén jártak diákjaink és szakmai tanáraink. A testület nőnap alkalmából köszönetet mondott a hölgyeknek a gazdaságban, a munka világában és a családban végzett mindennapi munkájukért.

Iskolánk diákjai a hűsítőről, különleges koktélokról, finomságokról, és azok felszolgálásáról gondoskodtak.

gyerekek

A mixerek, Jankó Dávid, Mátyás Konrád, Martinkó Richárd, 13. C osztályos tanulók Lázárné Kincses Beatrix tanárnő vezetésével két fajta koktélt kínáltak: Krúdy mámor és Krúdy álom, melyeket a nap hangulatához illeszkedően állítottak össze, érdekességként ehető virágot tartalmaztak.

gyerekek koktellal

Cukrász fronton, Nagy Evelin tanárnő vezetésével Fekete Júlia és Berki Tamara Enikő 10.F osztályos tanulók és a 14.C osztályból Gulyás Péter és Kovács Ádám jeleskedtek. A fiúk a sós szektorért feleltek, a lányok az édességekért.

sütike1   

A kiszolgálás és a finomságok magas színvonaláról a képek tanúskodnak.

Köszönjük a diákok és a tanárok munkáját.

sütike2 sütike diakok

A felkínált finomságok:

 • Macaron: narancsos marcipán krémes, étcsokoládés ganache, lemon curd, karamell
 • Vörösbársony tortácska fehér csokoládé mousse töltve

 • Sütemény nyalóka: epres étcsokoládés, sajtortás, rumos trüffel ízekben

 • Burgonyás juh túrós metélőhagymás rombusz

 • Pizzás grissini

 • Pestos csavart leveles rudacska

 • Cheddar sajtos ropi

 • Fetasajtos háromszög

 • vissza
   

Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok