Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
9024 Győr, Örkény István u. 8-10.
Telefon: +36-96-510-670

Iskolánk szakmai küldöttsége Bognár Éva és Sátor László tanárok vezetésével  – Szeder Brigitta, Palakovics Anna 13.H, Fekete Ádám 11.F, Baracskai Ádám, Fördős Ákos 14.C osztályos tanulókkal - Lengyelországban járt, Nowy Sacz-i szakmai konferencián. Az esemény alkalmat adott külkapcsolataink továbbfejlesztésére, iskolánk angol nyelvet tanuló osztályainak szakmai gyakorlatszervezésére.

lengyel5

Beszámoló az eseményről : okt. 27-én, pénteken este került sor a tiszteletünkre adott vacsorára, amely során tanulóink lengyel ételspecialitásokat készíthettek el, majd ünnepélyes keretek között el is fogyaszthatták. Másnap reggel kulturális program keretében megtekintettük Nowy Sacz történelmi belvárosát, ezt követően részt vettünk a „Magyarok a Szandeci földön” elnevezésű tudományos előadáson.

lengyel9

lengyel3

lengyel2lengyel6lengyel7

Ezután az esti fogadásra készültünk, elkészítettük a hagyományos magyar ételekből álló ételsort, amelyet a rendezvény során vendéglátóink tálaltak a konferenciára meghívott 100 vendég részére. A vacsora jó hangulatáról a mi ételeinken kívül hamisítatlan magyar cigányzenekar gondoskodott. A kiváló hangulatú este után vasárnap reggel fájó szívvel búcsút intettünk a városnak, hazaindultunk, és sok kellemes emlékkel tarsolyunkban még aznap szerencsésen megérkeztünk.

Bognár Éva gyakorlati oktatásvezető

lengyel1lengyel4

Győr, 2017. november 7.

vissza

Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok