Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
9024 Győr, Örkény István u. 8-10.
Telefon: +36-96-510-670

Szeptember 9-én zajlott a 16. Euroregionális Kenyérfesztivál és Kézműves Találkozó a Dunakapu téren, melynek keretén belül tanulóversenyt is hirdettek. Feladat volt,  az „EKF Győr2023” pályázat kishajójának pékipari termékből való elkészítésére, „Mi vagyunk az áramlás” szlogen alapján.

mindenki

Iskolánkból két csapat nevezett, Kis cipók (Gunyhó Bianka és Edvi Kimberli 11. F) első helyezést, Kicsi zsemlék (Csonka Katalin és Soós Erzsébet 11. F) negyedik helyezést értek el. Mindkét csapatot Bognár Éva cukrászmester szakoktató készítette fel. Azért is nagyon szép eredmény diákjainktól, mert cukrász tanulóként érték el sikereiket a pékversenyen.

 

A krúdys csapatok felkészítő tanárukkal

elsokAz első helyezettek a díjkiosztón

negyedik1

A negyedik helyezettek a díjkiosztón 

Okelvél - első helyezett

Oklevél - negyedik helyezett

Gratulálunk diákjainknak és a felkészítő tanáruknak!

vissza

Tájékoztatjuk, hogy weboldalunkon cookie-kat alkalmazunk. A honlap további böngészésével Ön beleegyezik a cookie-k használatába. A weblapról való távozás után adaiból semmit sem tárolunk el.
Ok