Győri SZC Krúdy Gyula Turisztikai és Vendéglátóipari Technikum
9024 Győr, Örkény István u. 8-10.
Telefon: +36-96-510-670

2020. január 31-én, pénteken 15. alkalommal rendezzük meg iskolánk egyik legnagyobb közösségi, természettudományos programját, a Fizika Napot, melyre ezúton is szeretettel meghívunk minden kedves érdeklődőt. Negyven párhuzamosan működő helyszínen diákjaink mutatják be, magyarázzák a kísérleteket, jelenségeket. A látogatók interaktív közreműködéssel, játékos kísérletekben tehetik próbára fizikai és szellemi erejüket. Kreatívan alkothatnak és gondolkodhatnak a „SZÍNEK” témakörét feldolgozó standjainknál. Válogatás az állomásokon feldolgozott témakörökből: Legórobot színes pályán, Holográfia, Elektromágneses spektrum,Színkép, A festészet színei, Színek a természetben, Extrém színes, vizes kísérletek, Szivárvány híd készítése, Optikai csalódások, Színes kísérletek a fizika, kémia köréből…

UTF 8Logó szines

Meghívó, pontos információk

 Rendezvényünk szakmai fővédnöke:

  • Bera Attila, az ALPROSYS Kft. ügyvezető igazgatója

 Védnökei:

  • Kara Ákos, országgyűlési képviselő
  • Radnóti Ákos, Győr Megyei Jogú Város alpolgármestere
  • Gede Eszter, Győri Szakképzési Centrum kancellár asszonya
  • Hartyándiné Frey Aranka, Győri Szakképzési Centrum főigazgató asszony
  • tamogatokvissza